• Nie łatwo jest zmieniać świat, ale bez przeszkód możemy kształtować najbliższe otoczenie. Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się aranżacją wnętrz. Dbamy o dobry styl i funkcjonalność obiektów o bardzo różnym przeznaczeniu. Pomożemy Państwu stworzyć przytulną knajpkę, stylową restaurację, modną dyskotekę, przyjazny klientom obiekt handlowy, czy zachęcający do wypoczynku pensjonat.

  Lubimy ciekawe wyzwania, dlatego z przyjemnością podejmiemy się także realizacji zadań nietypowych, które wymagają od projektantów dużego doświadczenia oraz niestandardowego podejścia. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Chętnie przyjedziemy, by osobiście przedstawić szczegóły naszej oferty. Jeden telefon lub e-mail mogą być początkiem wielkich zmian, dzięki którym Państwa lokal stanie się miejscem niepowtarzalnym, gdzie każdy dobrze się czuje i do którego zawsze chętnie się wraca.

 • Wstępna analiza

  Zanim przystąpimy do prac projektowych, wnikliwie analizujemy potrzeby i oczekiwania Klientów oraz sprawdzamy możliwości techniczne obiektów, których dotyczyć ma zlecenie. Na bazie zgromadzonych informacji nasi pracownicy tworzą wstępne koncepcje architektoniczno-aranżacyjne. Prezentujemy je w formie szkiców (aksonometria i perspektywa) oraz za pomocą dokumentacji zdjęciowej lub projektowej (rzuty obiektu).

 • Wizualizacja 3D

  Po zaakceptowaniu przez Klienta koncepcji, rozpoczyna się etap tworzenia szczegółowych planów. Projekt zostaje zobrazowany za pomocą fotorealistycznych renderów 3D, proponujemy zastosowanie konkretnych materiałów oraz wykorzystanie określonej kolorystyki. Dzięki temu, jeszcze zanim zaczniemy wprowadzać zmiany, nasi Klienci dokładnie wiedzą jak będzie wyglądał zaaranżowany na nowo lokal.

 • Profesjonalizm

  Dopiero po przeprowadzeniu tych czynności zaczynamy wcielać w życie wybraną koncepcję. Większość elementów wyposażenie produkujemy sami, co sprawia, że mamy pełną kontrolę nad projektem. Możemy więc zagwarantować najwyższą jakość, mamy też pewność, że prace ukończone zostaną w ustalonym wcześniej terminie.

Grupa Design Showroom

biuro@grupadesign.pl
+48 888 300 036
ul. Dąbrówki 10, 40-081 Katowice